Vīzija

Mēs esam vadošie eksperti savā nozarē un piedāvājam ilgtspējīgus celšanas, nostiprināšanas aprīkojuma un pretkritiena sistēmu darbam augstumā risinājumus ar pievienoto vērtību, padziļinātu izpratni par klienta vajadzībām un dinamisku pieeju vietējam tirgum. Mūsu klienti augstu novērtē mūsu produktu un risinājumu kvalitāti, kā arī drošas un efektīvas darba vides nodrošināšanu.


Vērtības

Droša un atbildīga sadarbība

Mūsu vērtības ir godīgums un cieņa. Veidojot, attīstot un vadot uzņēmumu, mūsu uzmanības centrā vienmēr ir klientu vajadzības. Mūsu darbinieku motivācijas stūrakmeņi ir atbildība un uzticība. Tas ļauj mums apkalpot klientus visaugstākajā līmenī un padara mūsu uzņēmumus par veiksmīgiem.

Tālredzība

Mūsu vērtība ir ilgtspējīga uzņēmējdarbība. Apņemšanās būt finansiāli spēcīgiem, sekmē ilgtspējīgu izaugsmi, attiecību stabilitāti un resursus. Tas ļauj mums uzņemties ilgtermiņa saistības, rezultātā iegūstot efektīvas izmaksas, motivētus darbiniekus un apmierinātus klientus.

Efektīva uzņēmējdarbība

Mēs vienlaikus dodam iespēju un piedāvājam izaicinājumus mūsu darbiniekiem. Pateicoties decentralizētajai struktūrai, mēs varam izstrādāt idejas, uzņemoties iniciatīvu un ātri pielāgojoties, kas ļauj mums laicīgi reaģēt uz pārmaiņām tirgū un izvirzīties attīstības priekšgalā. Tas rada iespēju saglabāt, piesaistīt un iedvesmot esošos un jaunos klientus un darbiniekus.


Pārvaldes principi

Ilgtspēja

Ilgtspēja ir Lifting Solutions grupas pārvaldes pamatprincips. Mēs definējam piedāvājumu mūsu klientiem, izvēlamies piegādātājus, organizējam ražotnes un mūsu produktu transportēšanu saskaņā ar ilgtspējīgas uzņēmējdarbības principiem. Mēs uzņemamies atbildību un pastāvīgi uzlabojam dažādus mūsu uzņēmējdarbības aspektus - vides, sociālos un ekonomiskos, jo vēlamies palīdzēt padarīt šo pasauli labāku.

Drošība pirmajā vietā

Mēs uzskatām, ka neviens mūsu darbinieks vai klients nedrīkst ciest nelaimes gadījumā saistībā ar mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Lai radītu mūsu klientiem drošu darba vidi, ir būtiski panākt, ka mūsu produktus un piedāvātos risinājumus uzskata par uzticamiem. Tas nozīmē, ka visiem mūsu darbiniekiem ir atbilstoša izglītība un tie regulāri papildina savas zināšanas, lai vienmēr droši veiktu savu darbu.


CERTEX darbība visā Eiropā 

CERTEX piedāvā pakalpojumus Eiropas tirgū un pašlaik aktīvi darbojas Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Lielbritānijā, Polijā,  Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Beļģijā un Nīderlandē. Katrā no valstīm izveidoti labi attīstīti servisa centri ar plašām zināšanām un lielu pieredzi, kas ekonomēs klientu līdzekļus. 

Katra filiāle nodrošina pakalpojumus tikai savā valstī.

Plašākais celšanas risinājumu sortiments Baltijā

CERTEX Latvijā darbojas kopš 1997.gada un šobrīd gada apgrozījums sasniedzis 6.1 milj. € (2020. gadā), uzņēmumā strādā 32 darbinieki. Mūsu vadošie eksperti ar 25 gadu pieredzi celšanas aprīkojuma ražošanā un tirdzniecībā, palīdzēs Jums izvēlēties labākos un drošākos risinājums darbam ar kravu pacelšanu un pārvietošanu. CERTEX plašajā noliktavā pastāvīgi pieejami vairāk kā 3000 dažādi celšanas risinājumi, ka arī Latvijā izvietota trošu izstrādājumu ražotne, kurā atrodas dažādās iekārtas specifisku pasūtījumu izpildei.

Nestandarta produkti

Lai nodrošinātu vissarežģītāko kravu pacelšanas risinājumus, mūsu ražotnē Varbergā tiek projektētas, ražotas, testētas un sertificētas visu veidu celšanas sijas un risinājumi. Produkti parasti tiek pilnībā pielāgoti mūsu klientu pasūtījumiem.

 

Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir papildus jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums un mēs jums atbildēsim.

[hubspot]