Nelabvēlīgi apstākļi vai bīstams pielietojums

Materiāliem, no kuriem izgatavo riņķveida stropes, ir noteikta noturība pret ķīmiskām vielām. Sintētiskās šķiedras noturību pret ķīmiskām vielām var apkopot šādi:
a) poliesters (PES) ir noturīgs pret lielāko daļu neorganisko skābju, bet tam kaitē sārmi;
b) poliamīdi (PA) ir praktiski nejūtīgi pret sārmiem, bet tiem kaitē neorganiskās skābes;
c) polipropilēnu (PP) skābes un sārmi ietekmē maz, un tas ir piemērots izmantošanai darbiem, kur nepieciešama visaugstākā noturība pret ķīmiskām vielām, izņemot šķīdinātājus.

It kā nekaitīgi skābju vai sārmu šķīdumi iztvaikošanas rezultātā var kļūt koncentrētāki un radīt bojājumus. Sasmērētas stropes ir uzreiz jāpārtrauc lietot, jāiemērc aukstā ūdenī, jāļauj tām pašām izžūt un jānodod apskatei kompetentai personai.

Stropes ar 8. klases tērauda stiprinājumiem un vairākzaru stropes ar 8. klases savienojošajiem gredzeniem nedrīkst izmantot darbiem, kur tās nonāk saskarē ar skābēm. Saskare ar skābi vai skābes tvaikiem izraisa 8. klases materiālos ūdeņraža trausluma paaugstināšanos. Ja pastāv iespēja, ka stropes nonāks saskarē ar ķīmiskām vielām, sazinieties ar CERTEX.

Temperatūras ietekme

Riņķveida stropes var izmantot un uzglabāt šādā temperatūrā:
a) poliestera un poliamīda: no -40 °C līdz 100 °C,
b) polipropilēna: no -40 °C līdz 80 °C.

Zemā temperatūrā mitruma klātbūtnē veidosies apledojums. Tas var izraisīt abrazīvu ietekmi, radot stropei iekšējus bojājumus. Turklāt ledus samazina stropes elastīgumu, atsevišķos gadījumos padarot to nederīgu lietošanai.

Norādītie diapazoni atšķiras ķīmiskā vidē, un šādā gadījumā ir jāsazinās ar CERTEX.

Žāvēšanai ir pieļaujama ierobežota apsilde norādīto diapazonu ietvaros.

Ultravioletā starojuma ietekme

Mākslīgās šķiedras, no kurām ir izgatavotas riņķveida stropes, ietekmē ultravioletais starojums. Riņķveida stropes nedrīkst glabāt zem tiešiem saules stariem vai ultravioletā starojuma avotu tuvumā.

POWERTEX stropes ir pieejamas dažādos garumos un celtspējas Tekstila stropes Riņķveida strope, iešūta melnā bezvīļu apvalkā Apaļas tekstila stropes celšanai un krāsu kodi atbilstoši maksimālajai celtspējai WLL

Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir papildus jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums un mēs jums atbildēsim.

[hubspot]