Pasūtot preci www.certex.lv internetveikalā, Jūs varat to saņemt Certex Latvija noliktavā, kā arī mēs piedāvājam BEZMAKSAS piegādi visā Latvijā.

Preces, kas ir pieejamas noliktavā, tiek piegādātas 2-3 darba dienu laikā. Preces, kas nav pieejamas noliktavā, tiek piegādātas ievērojot preču aprakstos norādītos piegādes termiņus un izvēlēto piegādes metodi.

Saņemšana Certex Latvija

Preces saņemšana Rītausmas iela 11b, Rīga, LV-1058

Ja izvēlējāties saņemt preci “Certex Latvija” noliktavā, pēc adreses Rītausmas iela 11b, Rīga, LV-1058, prece būs gatava saņemšanai 1- 2 darba dienu laikā, ja vien izvēlētai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz prece būs gatava saņemšanai

Piegāde ar kurjeru

- Piegādes vieta - Jūsu norādītā adrese

Ja izvēlējāties preču piegādi ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi, tā tiks piegādāta 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz prece būs gatava nosūtīšanai. Preču piegāde tiek nodrošināta pa visu Latvijas teritoriju darba dienās no 8:00 līdz 17:00.

Saņemot pasūtītās preces, pārbaudiet sūtījuma stāvokli un parakstiet transportēšanas apliecinājumu vai citu dokumentu, kas apliecina sūtījuma piegādi un saņemšanu. Ja Jūs pamanījāt sūtījuma iepakojuma bojājumus, vai sūtījuma iepakojumu daudzuma neatbilstību transportēšanas dokumentam, ierakstiet šo informāciju transportēšanas apliecinājumā un informējiet SIA "Certex Latvija" par šo gadījumu.

Saņemšana DPD Pickup punktos

- Preces saņemšana DPD Paku skapī vai Paku Bodē

Ja izvēlējāties preču piegādi uz vēlamo DPD pakomātu, tā tiks piegādāta 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Par piegādes laiku Jūs tiksiet informēts ar īsziņu. Preci var izņemt 7 dienu laikā, ievadot isziņā norādīto kodu. 

DPD Pickup punktu saraksts

Saņemot pasūtītās preces, pārbaudiet sūtījuma stāvokli. Ja Jūs pamanījāt sūtījuma iepakojuma bojājumus, vai sūtījuma iepakojumu daudzuma neatbilstību dokumentiem, informējiet SIA "Certex Latvija" par šo gadījumu.

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzam sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67 611882, vai rakstot uz info@certex.lv