Pasūtot preci www.certex.lv pašapkalpošanās portālā, Jūs varat to saņemt Certex Latvija noliktavā, kā arī mēs piedāvājam piegādi visā Latvijā.

Preces, kas ir pieejamas noliktavā, tiek piegādātas 2-3 darba dienu laikā. Preces, kas nav pieejamas noliktavā, tiek piegādātas ievērojot preču aprakstos norādītos piegādes termiņus un izvēlēto piegādes metodi.

Pasūtīt preci www.certex.lv pašapkalpošanās portālā ir iespēja tikai mūsu sadarbības partneriem.

Preces saņemšana Rītausmas iela 11b, Rīga, LV-1058

Ja izvēlējāties saņemt preci “Certex Latvija” noliktavā, pēc adreses Rītausmas iela 11b, Rīga, LV-1058, prece būs gatava saņemšanai 1- 2 darba dienu laikā, ja vien izvēlētai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz prece būs gatava saņemšanai

- Piegādes vieta - Jūsu norādītā adrese

Ja izvēlējāties preču piegādi ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi, tā tiks piegādāta 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz prece būs gatava nosūtīšanai. Preču piegāde tiek nodrošināta pa visu Latvijas teritoriju darba dienās no 8:00 līdz 17:00.

Saņemot pasūtītās preces, pārbaudiet sūtījuma stāvokli un parakstiet transportēšanas apliecinājumu vai citu dokumentu, kas apliecina sūtījuma piegādi un saņemšanu. Ja Jūs pamanījāt sūtījuma iepakojuma bojājumus, vai sūtījuma iepakojumu daudzuma neatbilstību transportēšanas dokumentam, ierakstiet šo informāciju transportēšanas apliecinājumā un informējiet SIA "Certex Latvija" par šo gadījumu.

Piegādes maksa sastāda no 10.00 EUR +PVN. Pasūtījumam virs 500 EUR (bez PVN) nodrošinām bezmaksas piegādi.

- Preces saņemšana DPD Paku skapī vai Paku Bodē

Preces saņemšana DPD Paku skapī vai Paku bodē iespējama, ja tās svars nepārsniedz 20kg. Ja izvēlējāties preču piegādi uz vēlamo DPD pakomātu, tā tiks piegādāta 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Par piegādes laiku Jūs tiksiet informēts ar īsziņu. Preci var izņemt 7 dienu laikā, ievadot isziņā norādīto kodu. 

DPD Pickup punktu saraksts

Saņemot pasūtītās preces, pārbaudiet sūtījuma stāvokli. Ja Jūs pamanījāt sūtījuma iepakojuma bojājumus, vai sūtījuma iepakojumu daudzuma neatbilstību dokumentiem, informējiet SIA "Certex Latvija" par šo gadījumu.

Piegādes maksa sastāda no 3.00 EUR +PVN. Pasūtījumam virs 500 EUR (bez PVN) nodrošinām bezmaksas piegādi.

Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir papildus jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums un mēs jums atbildēsim.

[hubspot]