Atlases kritēriji un apakškategorijas

Rādīt rezultātu

Filtrs

Nav filtra

Bekaerta mērķis ir būt par vadošo partneri mūsu dzīves un pārvietošanās veidošanā, un vienmēr darīt to drošā, gudrā un ilgtspējīgā veidā.
Kā globālā tirgus un tehnoloģiju līderis materiālu zinātnē, tērauda trošu transformācijas un pārklāšanas tehnoloģijās, Bekaert izmanto savas zināšanas arī ārpus tērauda, lai radītu jaunus risinājumus ar novatoriskiem materiāliem un pakalpojumiem tirgiem, tostarp jaunai mobilitātei, zema oglekļa satura būvniecībai un zaļajai enerģijai. Bekaert (Euronext Brussels, BEKB) ir dibināts 1880. gadā un kura galvenā mītne atrodas Beļģijā, un tas ir globāls uzņēmums, kura 27 000 darbinieku visā pasaulē kopā 2022. gadā kopā radīja gandrīz 7 miljardus eiro.

Paaugstināta veiktspēja augstākiem pacēlājiem ar Bridon® Crane & Industrial Ropes
Ko jūs varētu sasniegt, samazinot dīkstāves laiku ar savu celtni un rūpnieciskajām trosēm? Bridon® celtnis un rūpnieciskās troses atbilst vissarežģītākajiem celšanas pielietojumiem. Pateicoties augstajai noguruma veiktspējai, diametra stabilitātei un triecienizturībai, jūsu celtņa sistēma ievērojami ietaupīs izmaksas.

Bekaert inženieru komanda nodrošina daudzu gadu pieredzi un nepārtrauktu produktu uzlabošanu. Ropes360 uz vietas sniegtie pakalpojumi nodrošina jūsu darbību priekšā nozares pieaugošajām veiktspējas prasībām.

Rādīt vairāk

Atrastie produkti:

Kārtot pēc

Do you need help?

Sazinieties ar mums