Gandrīz katram uzņēmumam ir zināma saistība ar darbu augstumā: sniega tīrīšana no jumta, vilciena vagonu iekraušana un izkraušana, darbs vēja turbīnās, gaisa kondicionēšanas iekārtas remonts uz jumta, logu mazgāšana utt.Pārbaudes un remonts

Darbinieku drošība? Tas ir pienākums darba devējiem!

Ko tas īsti nozīmē?

Nodrošināt pēc iespējas drošāku darba vietu: noteikt riskus un veikt pasākumus to novēršanai vai samazināšanai.

Nodrošināt atbilstošu aprīkojumu, lai darbinieki varētu droši veikt savu darbu.

Diemžēl daudzi nelaimes gadījumi joprojām notiek tāpēc, ka darbinieki bieži vien nezina, kā pareizi jāizmanto kritiena aizsardzības aprīkojums. Piemēram: Kā uzvilkt iejūgu? Vai izmērs ir atbilstošs? Kuri enkurpunkti ir izmantojami un kurus nekādā gadījumā nedrīkst izmantot? Kā rīkoties kritiena gadījumā un ja nāksies kādu laiku karāties?

Daudzi uzņēmumi paļaujas uz neatliekamās palīdzības un glābšanas dienestu zināšanām, taču viņiem bieži nav piemērota aprīkojuma vai arī ir ļoti ierobežots laiks.

Tāpēc svarīgas ir darbinieku apmācības!

CERTEX Latvija ir uzņēmums, kas specializējas pretkritiena sistēmu, individuālo aizsardzības līdzekļu darbam augstumā jomā. Mēs piedāvājam plašu apmācību klāstu:

Darbs ar pretkritiena aizsardzības līdzekļiem;

Kāpšana un darbs augstumā;

Pielāgotas apmācības.

Mums ir piemērots apmācību kurss ikvienam, kas strādā augstumā. Apmācām arī Jūsu objektā, jo tā mēs varam vislabāk pielietot teoriju praksē!

Vēlaties uzzināt vairāk par CERTEX Latvija apmācību kursiem? Sazinieties ar mums!

Vēlaties pieteikties CERTEX Latvija apmācību kursiem?

Aizpildiet zemāk redzamo formu un piesakieties apmācībām.

[hubspot]