CERTEX Latvija ietilpst Lifting Solutions grupas sastāvā, uzziniet vairāk, apmeklējot mūsu meitas vietnes šeit.

Mēs esam daļa no lielākas grupas

CERTEX Latvija pieder pie Lifting Solutions komerciālās apvienības Axel Johnson International. Šī komerciālā apvienība pasaules tirgū specializējas dažāda veida pacelšanas sistēmu, tērauda stiepļu trošu, darbam augstumā drošības sistēmu un pakalpojumu jomā. Tā darbojas kā kompāniju grupa, kas piegādā stiepļu troses, pacēlājus, tilta celtņus un citus ar pacelšanas sistēmām saistītu izstrādājumus, kā arī ar to saistītus pakalpojumus.

Grupa Lifting Solutions ir attīstījusies strauji. Gada apgrozījums tai ir pieaudzis no 0 līdz 460 miljoniem EUR kopš 2005. gada, kad tika veikta pirmā iegāde. Šodien Lifting Solutions sastāvā ietilpst 26 kompānijas, kas ir tirgus līderi savā jomā, ar vairāk kā 100 servisa centriem visā Eiropā. Šīs kompānijas apkalpo klientus dažādās nozarēs, ieskaitot naftas platformu būvniecību, atjaunojamo enerģiju resursus, kuģu būvi, automobiļu ražošanu, ostas, zivkopību, mašīnbūvi, celulozes un papīra nozari, kalnrūpniecību un tērauda ražošanas nozares.

Lai gan grupai Lifting Solutions ir īsa vēsture, tajā ietilpstošajām kompānijām ir liela pieredze uzņēmējdarbībā, tās ir labi zināmas un stabili nostiprinājušās savos vietējos tirgos. Dažas no tām pat ir vairāk kā gadsimtu vecas. Kopā tām pieder apjomīgi speciālistu zināšanu kravu celšanā un tērauda stiepļu trošu nozarē.

Vairāk par Lifting Solutions grupā ietilpstošajām kompānijām lasiet šeit: Lifting Solutions Group

 

Nopietns īpašnieks

CERTEX Latvija ir daļa no Axel Johnson International, privātas zviedru industriālas grupas, kurā ietilpst vairāk nekā 200 kompānijas 34 valstīs, ar kopējiem gada tirdzniecības apjomiem 790 miljonu € apmērā. Axel Johnson International virza uzņēmējdarbības attīstību un izaugsmi, izmantojot ilgtermiņa pieeju piederībai stratēģiskiem nišas tirgiem, galvenokārt rūpniecības procesu tehniskajām sastāvdaļām un risinājumiem. Axel Johnson International ir organizēta sešās biznesa grupās: Driveline Solutions, Fluid Handling Solutions, Industrial Solutions, Lifting Solutions, Power Transmission Solutions un Transport Solutions.

Vairāk par Axel Johnson International lasiet šeit: www.axinter.com

 

Mēs esam tur, kur esiet Jūs!

CERTEX ir svarīgi atrasties klienta tuvumā. Mūsu lokālie klientu centri labi pārzina situāciju vietējā tirgū, produktus vietējos veikalos, un tiem ir īpašas zināšanas par reģionu kopumā, tāpēc mūsu speciālisti nodrošinās specifisku pasūtījumu izpildi atbilstoši vietējā tirgus prasībām.

 

Vai jums ir jautājumi?

Ja jums ir papildus jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums un mēs jums atbildēsim.

[hubspot]