Pretkritiena sistēma FlexiGuard ™ C-Frame

Pēc Air Baltic individuālā pieprasījuma Certex Latvija SIA kopā ar sadarbības partneri 3M piegādāja un uzstādīja universālo pārvietojamo pretkritiena sistēmu darbam augstumā FlexiGuard ™ C-Frame. FlexiGuard ™ C-Frame ir universāls pretkritiena risinājums drošam darbam augstumā, kas ļauj lietotājam brīvi pārvietoties uz lidmašīnas fizelāžas, izmantojot savu personīgo pretkritiena aprīkojumu. Šī sistēma nodrošina aizsardzību vienlaicīgi diviem cilvēkiem. Esam pateicīgi Air Baltic par uzticību un iespēju realizēt šo unikālo projektu. Mēs varam teikt, ka šis projekts ir papildus apliecinājums tam, ka mūsu speciālisti spēj pielāgoties klientu vajadzībām, neatkarīgi no nozares, lietošanas vides un īpašiem apstākļiem.
Certex  Latvija piedāvā plašu drošības aprīkojuma sortimentu, tajā skaitā individuālos aizsardzības līdzekļus darbam augstumā un pastāvīgas pretkritiena sistēmas. Mūsu speciālisti ir sertificēti pārbaudīt vairāku ražotāju pretkritiena sistēmas darbam augstumā.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar CERTEX pārdošanas nodaļu.

Celšanas sija 13 T

Celšanas sija SWL13 t ir tikai daļa no mūsu plāša smago iekārtu celšanas un pārvietošanas risinājumu sortimenta. Pēc klienta
individuālā pieprasījuma, CERTEX Latvija, ņemot vērā celšanas specifiku un klienta vajadzības, izgatavoja Celšanas siju. Sija tika
aprīkota ar atbilstošas celtspējas šeikeļiem, kā arī citiem siju stiprinājumiem.
Celšanas sijas un traversas tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma - sākot no standarta rizinājuma līdz pat moduļu sistēmām.
Sazinieties ar mūsu projektu tirdzniecības nodaļu, lai saņemtu papildus informāciju vai pasūtītu šāda tipa produktu.

 

 

 

Celšanas sija 20T

Pēc klienta individuālā pieprasījuma CERTEX Latvija nodrošināja pilnu projekta ciklu sākot no sijas projektēšanas,
ražošanas un komplektēšanu beidzot ar montāžu un iekārtas reģistrēšanu. Mūsu servisa vienība nodrošinās periodiskās apkopes, rezerves daļas un remontu. 

Sazinieties ar mūsu projektu tirdzniecības nodaļu, lai saņemtu papildinformāciju! 

 

 

 

 

 

 

 

Konsoles Celtnis 2T, Telferis 2T un Vakuuma pacelajs 1T

CERTEX Latvija uzstādīja konsoles celtni ar vakuuma pacēlāju, kas paredzēts metāla lokšņu
pacelšanai unievietošanai automātiskajā plauktā. Pēc Jūsu pieprasījuma sagatavosim tilta vai
konsoles celtņa, vakuuma 
pacēlāja tehnisko projektu, sniegsim detalizētu informāciju par slodzēm uz nesošo konstrukciju, kā arī konsultēsim par ekonomiski izdevīgāko kravu celšanas risinājumu. 

Sazinieties ar mūsu projektu tirdzniecības nodaļu, lai saņemtu papildinformāciju!