Kur var reģistrēties e-veikalam?

Reģistrēties e-veikalam var sadaļā Reģistrēties / Pieslēgties. Reģistrācijas apstiprinājumu Jūs saņemsiet darbadienās no plkst.: 8:00 lidz 17:00.

 

Kāpēc neizdodas piereģistrēties internetveikalā?

Ja gadās kādas tehniskās problēmas ar reģistrāciju internetveikalā, iespējams, pie vainas ir atjaunināšanas darbi e-veikala vidē. Pamēģiniet aizpildīt reģistrācijas formu pēc dažām minutēm. Ja tas nelīdz, rakstiet uz info@certex.lv.

 

Vai obligāti vajag reģistrēties internetveikalā, lai veiktu pasūtījumu?

Nē, Certex Latvija internetveikalā var iepirkties gan reģistrētie, gan nereģistrētie lietotāji.

 

Vai e-veikalā var iepirkties tikai juridiskas personas?

Certex Latvija internetveikalā var iepirkties fiziskās persona, kuras sasniegušas 18 (astoņpadsmit) gadu vecumu, un juridiskās personas.

 

Kāpēc nevar redzēt cenas visiem produktiem?

Cenas ir redzamas tiem produktiem, kas ir pieejami noliktavā. 

 

Vai e-veikalā var iegādāties visas preces?

E-veikalā var iegādāties noliktavā esošās preces, tādas kā troses, celšanas aprīkojums, celšanas stropes, pretkritiena sistēmas un citas preces. Ja prece nav pieejama noliktavā, tad šo preci var pasūtīt, sazinoties ar Certex Latvija Klientu apkalpošanas nodaļu info@certex.lv.

 

Kā var apmaksāt pasūtījumu?

Internetveikalā www.certex.lv jūs varat samaksāt par precēm dažādos veidos, piemēram, norēķinoties par precēm caur internetbanku, maksājot ar kredītkarti/maksājuma karti va, izmantojot priekšapmaksas rēķinu, ar bankas pārskaitījumu. 

 

Cik ilgā laikā es varēšu saņemt savu pasūtījumu?

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst: 8:00 līdz 17:00. Preces, kas ir pieejamas noliktavā, ir gatavas saņemšanai 1-2 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas vai tiek piegādātas ar kurjeru uz izvēlēto piegādes adresi 2-3 darba dienu laikā. Preces, kas nav pieejamas noliktavā, būs gatavas saņemšanai vai tiks piegādātas ievērojot preču aprakstos norādītos piegādes termiņus un izvēlēto piegādes metodi.

 

Vai ir iespējama preču piegāde? 

Pirmo mēnesi mēs piedāvājam musu klientiem BEZMAKSAS piegādi ar kurjeru visā Latvijā, kā arī ir iespējama bezmaksas piegāde uz izvelēto DPD pakomātu.

 

Vai ir iespējams saņemt pasūtījumu Certex Latvija?

Jā, ir iespējams saņemt pasūtījumu “Certex Latvija” noliktavā, pēc adreses Rītausmas iela 11b, Rīga, LV-1058. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz prece būs gatava saņemšanai.

 

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzam sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67 611882, vai rakstot uz info@certex.lv