Jautājumi par e-veikalu

E-veikalā reģistrēties ir iespēja tikai CERTEX Latvija sadarbības partneriem.

Reģistrēties e-veikalam var sadaļā Reģistrēties / Pieslēgties. Reģistrācijas apstiprinājumu Jūs saņemsiet darbadienās no plkst.: 8:00 lidz 17:00. 

Ja gadās kādas tehniskās problēmas ar reģistrāciju internetveikalā, iespējams, pie vainas ir atjaunināšanas darbi e-veikala vidē. Pamēģiniet aizpildīt reģistrācijas formu pēc dažām minutēm. Ja tas nelīdz, rakstiet uz info@certex.lv.

Jā, Certex Latvija internetveikalā var iepirkties reģistrētie lietotāji.

Cenas ir redzamas tiem produktiem, kas ir pieejami noliktavā. 

E-veikalā var iegādāties noliktavā esošās preces, tādas kā troses, celšanas aprīkojums, celšanas stropes, pretkritiena sistēmas un citas preces. Ja prece nav pieejama noliktavā, tad šo preci var pasūtīt, sazinoties ar Certex Latvija Klientu apkalpošanas nodaļu info@certex.lv.

Internetveikalā www.certex.lv jūs varat samaksāt par precēm dažādos veidos, piemēram, norēķinoties par precēm caur internetbanku, maksājot ar kredītkarti/maksājuma karti vai izmantojot priekšapmaksas rēķinu, ar bankas pārskaitījumu. 

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst: 8:00 līdz 17:00. Preces, kas ir pieejamas noliktavā, ir gatavas saņemšanai 1-2 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas vai tiek piegādātas ar kurjeru uz izvēlēto piegādes adresi 2-3 darba dienu laikā. Preces, kas nav pieejamas noliktavā, būs gatavas saņemšanai vai tiks piegādātas ievērojot preču aprakstos norādītos piegādes termiņus un izvēlēto piegādes metodi.

Mēs piedāvājam piegādi visā Latvijā. Piegāde iespējama ar DPD Kurjeru vai saņemšana DPD Pickup punktos. Par piegādes maksu lasīt sadaļā Piegāde

Jā, ir iespējams saņemt pasūtījumu “Certex Latvija” noliktavā, pēc adreses Rītausmas iela 11b, Rīga, LV-1058. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz prece būs gatava saņemšanai.

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzam sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67 611882, vai rakstot uz info@certex.lv