Preču atgriešana

Pircējs var atgriezt Pārdēvējam preci, ja no preču saņemšanas dienas nav pagājis vairāk nekā 14 dienas un prece ir standarta, pilnā komplektācijā, nav bojāta un netika izmantota.

Pircējam ir jaiesniedz rakstisks dokuments, kur tiek paskaidrots par vēlmi atgriezt preci Pārdevējam.

Izmantojot augstāk minētās atteikuma tiesības, Pircējam ir jāsedz preces atpakaļ sūtīšanas izmaksas. 

Pircējs nevar atteikties no Internetveikalā iegādātās preces, ja šī prece tika izgatavota un/vai piegādāta pēc Pircēja pasūtījuma (piemēram, grieztās troses un ķēdes, speciāli izgatavoti izstrādājumi (ķēžu stropes, trošu stropes), speciālie pasūtījumi, kas nav uzglabājami Pārdevēja noliktavā (preces, kuru piegādes laiks ir vairāk nekā 2-3 d.d.) un tiek piegādātas tikai tad, ja tās ir pasūtījis Pircējs.

Garantija

Visām Internetveikalā pārdodamajām precēm tiek piešķirta divu gadu garantija rūpnīcas defektiem (rūpnīcas brāķi). Juridiskām personām garantija tiek piešķirta uz 1 gadu. Garantija stājas spēkā no pārdošanas dienas (no pavadzīmes izrakstīšanas brīža).

Garantija nav spēkā, ja:

  • Ja produkts ir izgatavots pēc klienta prasībām un klients ir informēts par produkta neatbilstību spēkā esošajām prasībām;
  • Produkts ir izgatavots no klienta materiāla (bez izcelsmes dokumentiem).

Ja Pircējs ir saņēmis nekvalitatīvu preci vai precei ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir jāsazinās ar Certex Latvija pēc iespējas ātrāk un mēs novērsīsim trūkumu vai nomainīsim preci pret jaunu. Ja precei nebūs iespējams novērst trūkumu vai nomainīt to pret jaunu, tad mēs atgriezīsim Pircējam viņa samaksāto naudu 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā, ieskaitot preču piegādes izdevumus, ja tādi ir bijuši.

Sīkāku informāciju par atgriešanas prasībām un garantijas saistībām Jūs varat atrast sadaļā Pirkšanas noteikumi”.