Saliekams celšanas rāmis

Apraksts: Saliekama alumīnija traversa (celšanas rāmis) kravu celšanai. Traversa ir viegli pārvietojama un to var praktiski pielietot mobilajiem un citiem celtņiem.  Ideāls risinājums angāru, laivu, konteineru utml. kravu celšanai. Traversu iespējams aprīkot ar atbilstošas celt

Rādīt vairāk

Reģistrēties / Pieslēgties
Produkta kods:
Certex

Apraksts: Saliekama alumīnija traversa (celšanas rāmis) kravu celšanai. Traversa ir viegli pārvietojama un to var praktiski pielietot mobilajiem un citiem celtņiem.  Ideāls risinājums angāru, laivu, konteineru utml. kravu celšanai. Traversu iespējams aprīkot ar atbilstošas celtspējas āķiem, šeikeļiem, tekstila stropēm un ķēžu vai trošu stropēm. 

7 tonnu versija: 75 x 4 mm alumīnija caurule, tērauda savienojuma stūri ar šeikeli (āķi nav iekļauti — tas pieejams kā papildus aprīkojums), skrūvju komplekts.
10/16 tonnu versija: 100 x 6 mm taisnstūrveida alumīnija profils, tērauda savienojuma stūri ar starpplāksni (30mm caurumi piemēroti 6,5T šeikeļiem nr. 1209/1239 vai 1210/1240), skrūvju komplekts.


Pārbaudes slodze: Pirms pirmās ekspluatācijas ar slodzi, kas vienāda 1,25 x Celtspēja (WLL).
 

  • Konstrukcija: Vieglas konstrukcijas alumīnija cauruļveida sija ar lielu pretkorozijas noturību. Sijas stūrus iespējams savienot ar 2 starplikām, lai atvieglotu konstrukcijas uzstādīšanu vai pārvietošanu. 
  • Materiāls:  Alumīnijs EN 6063-T6, vītnes - nerūsējošais tērauds.
  • Marķējums: Celtspēja(WLL), CE.
  • Piezīme: Mazāku izmēru sijas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma. Ievērojiet - sijas īsākajai daļai jābūt ne mazāk kā 80% no sijas garākās daļas. Piemēram 3,2m x 4,0m.