Pieredze

CERTEX ir vairāk nekā 50 gadu pieredze tērauda trošu un pacelšanas iekārtu piegādē liftu ražotājiem.

Mūsu augstas kvalitātes produkti nāk no vadošajiem piegādātājiem visā Eiropā. Pateicoties mūsu centrālajai noliktavai, mēs varam piedāvāt īsu piegādes laiku.

CERTEX darbojas Stockholm Skyview projektā, mēs piegādājam tērauda troses.  

CERTEX Svenska izpilddirektors Stefans Jagelids: "Mēs CERTEX ļoti lepojamies, ka Stokholmas Skyview mūs izvēlējās par tērauda trošu piegādātāju šajā prestižajā projektā. Iemesls, kāpēc mūs izvēlējās, manuprāt, ir tas, ka mēs sniedzam tādu tehnisko atbalstu, kāds ir nepieciešams tieši šajā projektā. Ir ļoti maz citu celtniecības projektu, kas līdzinās šim, un tas nozīmē, ka visi aprēķini ir jāveic no nulles, un šādi aprēķini ir mūsu darbinieku kompetence. "

Produktu klāsts

CERTEX piedāvā liftu ražotājuzņēmumiem plašu produktu klāstu, tai skaitā lifta troses, pacelšanas iekārtas un aizsargapvalkus.

Ja meklējot piemērotāko risinājumu mūsu plašajā produktu klāstā Jums nepieciešama palīdzība, laipni lūdzam sazināties ar mums

Pakalpojumu klāsts

CERTEX piedāvā plašu liftu ražotājuzņēmumiem pielāgotu pakalpojumu klāstu -  iekārtu lietošanas apmācību, tehnisko atbalstu, pārbaudes, apkopi un servisu.

Sazinieties ar mums

Jūs varat sazināties ar mums par jautājumiem, kas attiecas uz liftu būves un apkopes nozari..