Pieredze

Vairāk nekā 50 gadus CERTEX piegādā tērauda troses un kravu pacelšanas iekārtas dažādu industriju uzņēmumiem. Šodien mēs esam viens no vadošajiem piegādātājiem Eiropā un mūsu biroji atrodas vairāk nekā 40 dažādās Eiropas vietās.

Mums ir plaša sadarbības pieredze ar derīgo izrakteņu ieguves rūpniecības nozares speciālistiem. Mēs piedāvājam labākos risinājumus neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešamas trose, pacelšanas iekārtas, tērauda trošu induktīvā MRI pārbaude vai citi pakalpojumi. Mēs vienmēr cenšamies sniegt labāko risinājumu Jūsu vajadzībām. Fakts, ka mēs piegādājam tērauda troses un citus produktus derīgo izrakteņu industrijas uzņēmumiem jau vairāk nekā 50 gadus, mums ir devis padziļinātas zināšanas un pieredzi par specifiskiem nozares produktiem.

Produktu klāsts

CERTEX piedāvā plašu tērauda trošu un pacelšanas iekārtu klāstu derīgo izrakteņu ieguves nozares uzņēmumiem. Mūsu produktus izmanto lielākajās derīgo izrakteņu raktuvēs Zviedrijā.

Ja meklējot piemērotāko risinājumu mūsu plašajā produktu klāstā Jums nepieciešama palīdzība, laipni lūdzam sazināties ar mums

Pakalpojumu klāsts

CERTEX pakalpojumu klāstā derīgo izrakteņu industrijas uzņēmumiem ietilpst tērauda trošu induktīvā MRI, pārbaudes un tehniskais atbalsts. Mēs arī piedāvājam drošas kravu pacelšanas apmācību, kas pielāgota, lai atbilstu Jūsu vajadzībām.

Mums ir padziļinātas zināšanas par tērauda stiepļu trosēm un tērauda stiepļu trošu pārbaudi ar induktīvo MRI. Ar šīs pārbaudes palīdzību mēs varam atklāt koroziju, vītņu bojājumus un konstatēt serdeņu stāvokli. Pārbaude sniegs Jums detalizētu informāciju  par Jūsu tērauda trošu stāvokli.

Sazinieties ar mums

Jūs varat sazināties ar mums par jautājumiem, kas attiecas uz kalnrūpnicības nozari.