Pieredze

CERTEX ir ilggadēja pieredze pacelšanas iekārtu un tērauda trošu piegādē izklaides industrijas uzņēmumiem. Mūsu produkti tiek izmantoti uz vairākām Zviedrijas teātra un operas skatuvēm. CERTEX produktus labi pazīst ne tikai Zviedrijā, bet arī citviet Eiropā. CERTEX piegādāja kravu pacelšanas iekārtas ikgadējam Eirovīzijas dziesmu konkursam Vācijā.

Lai apmierinātu augošās izklaides industrijas prasības, esam izstrādājuši jaunu unikālu sēriju “Blackline”. “Blackline” sērijas unikālā pazīme - visi tās produkti ir melni un matēti, ar mērķi padarīt tos tik "neredzamus", cik vien iespējams.

Pateicoties zināšanām un pieredzei, mūsu speciālisti sniegs Jums drošu risinājumu par jebkuru kravas pacelšanas veidu.

Produktu klāsts

CERTEX piedāvā izklaides industrijas uzņēmumiem jaunu produktu sēriju “Blackline”. “Blackline” sērijas unikālā pazīme - visi tās produkti ir melni un matēti, ar mērķi padarīt tos tik "neredzamus", cik vien iespējams. Ja meklējot piemērotāko risinājumu mūsu plašajā produktu klāstā jums nepieciešama palīdzība, laipni lūdzam sazināties ar mums

Pakalpojumu klāsts

Vai Jūs izmantojat atbilstošas pacelšanas iekārtas? Kad Jūsu uzņēmumā iepriekšējo reizi tika pārbaudītas pacelšanas iekārtu darbība? CERTEX darbiniekiem ir visas nepieciešamās zināšanas par pacelšanas iekārtām un SWR. Iegādājoties pacelšanas iekārtas pie mums, Jūs saņemsiet vislabāko risinājumu Jūsu vajadzībām. Mēs piedāvājam plašu produktu un pakalpojumu klāstu (iekārtu pārbaudes, lietošanas apmācības utt.).

Sazinieties ar mums

Jūs varat sazināties ar mums par jautājumiem, kas attiecas uz izklaides industriju.