CERTEX piedāvā plašu kravu celšanas produktu klāstu būvniecības uzņēmumiem. CERTEX speciālisti ar ilggadēju pieredzi celtniecībā palīdzēs Jums izvēlēties funkcionālu un ekonomisku kravu celšanas aprīkojumu.

Mūsu būvniecības produktu un pakalpojumu klāstā pieejamas troses visu veidu celtņiem, pacelšanas iekārtas, āķi pacelšanai, tekstila stropes, aizsargapvalki, kā arī iekārtu lietošanas apmācība un pārbaudes. Piedāvājam augstas kvalitātes produktus no piegādātājiem ar nevainojamu reputāciju un ilggadēju pieredzi.

Pieredze

Kompānijai CERTEX ir 75 gadu pieredze un šodien CERTEX ir viens no vadošajiem trošu un pacelšanas iekārtu piegādātājiem Eiropā. 

Tērauda trošu piegāde, pacelšanas iekārtas, apmācības vai pārbaude - pateicoties CERTEX speciālistu zināšanām un pieredzei, mēs piedāvāsim vislabāko risinājumu Jūsu uzņēmuma specifiskajām prasībām.

Jau vairāk nekā 75 gadus CERTEX piegādā būvuzņēmumiem tērauda troses, pacelšanas iekārtas un dažādus pakalpojumus. Šobrīd darbojas vairāk nekā 40 CERTEX ražotnes vairākās Eiropas vietās, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt individuālus pakalpojumus netālu no Jums. Mēs izstrādājam klientiem pielāgotus standarta risinājumus, kas palīdzēs racionalizēt Jūsu uzņēmuma darbību.

Mūsu pārdošanas komandai, tehniskajiem un ražošanas speciālistiem ir eksperta līmeņa zināšanas, lai sniegtu labāko risinājumu darbu veikšanai Jūsu uzņēmuma būvlaukumā. Sniedzot augstas veiktspējas risinājumus, mēs varam palīdzēt Jums samazināt kopējās izmaksas, samazināt dīkstāves un pagarināt produktu kalpošanas laiku.

CERTEX piedāvā drošus kravas pacelšanas risinājumus – tos ir novērtējuši arī mūsu klienti. CERTEX ir pilna servisa piegādātājs tādiem lieliem būvniecības projektiem kā, piemēram, Northern Link un The Ericson Globe.

Risinājumi

CERTEX mēs augsti vērtējam mūsu profesionālās zināšanas par kravu celšanas risinājumiem - tās ļauj mums piedāvāt klientiem efektīvākos risinājumus kravu pacelšanai un nostiprināšanai. Mēs piedāvājam plašu produktu un pakalpojumu klāstu – tie papildina viens otru un padara mūsu klientu dzīvi vieglāku.

Produktu klāsts

CERTEX piedāvā plašu tērauda trošu un kravu celšanas produktu klāstu būvniecības uzņēmumiem.
Ja meklējot piemērotāko risinājumu mūsu plašajā produktu klāstā Jums nepieciešama palīdzība, laipni lūdzam sazināties ar mums.

Pakalpojumu klāsts

CERTEX piedāvā dažādus pakalpojumus būvuzņēmumiem – pārbaudes, apmācību, standartizāciju un iekārtu apkopes. 

Sazinieties ar mums

Jūs varat sazināties ar mums par jautājumiem, kas attiecas uz būvniecības nozari.