Pretkritiena sistēma SYS ABS - virs galvas

Šķērsojamas drošības sistēmas ABS-Lock SYS II (8 mm) un IV (6 mm) uzstādīšanai virs galvas. Šāda tipa pretkritiena drosības sistēmas ievērojami samazina šūpošanās risku. Ideāli piemērotas lietošanai virs galvas vai uz fasādes. Savienotājs starp pretkritiena sistēmu un sist

Rādīt vairāk

Reģistrēties / Pieslēgties
Produkta kods:

Šķērsojamas drošības sistēmas ABS-Lock SYS II (8 mm) un IV (6 mm) uzstādīšanai virs galvas. Šāda tipa pretkritiena drosības sistēmas ievērojami samazina šūpošanās risku. Ideāli piemērotas lietošanai virs galvas vai uz fasādes. Savienotājs starp pretkritiena sistēmu un sistēmas lietotāju tiek turēts salīdzinoši īss, lai samazinātu kritiena distanci un risku gūt ievainojumus, atsitoties pret zemi.

ABS-Lock SYS II sistēmas pamatā ir 8 mm nerūsējošā tērauda trose. Šis risinājums ir īpaši piemērots lietošanai kopā ar pašievelkoša tipa kritiena bloķētāju (SRL). ABS-Lock SYS IV sistēma ar 6 mm nerūsējošā tērauda trosi piedāvā vieglāku risinājumu citām drošības sistēmām. Šī trose arī ir pilnībā šķērsojama, un to var viegli uzstādīt ap stūriem un šķēršļiem. Slīdoša ierīce vienkārši seko līdzi un gludi slīd pāri starpposma balstiem un stūra elementiem. Sistēmā var izmantot divas dažādas slīdošas ierīces. ABS-Lock SYS enkurpunktu sistēmas tiek izmantotas ārpusē, piem. uz jumtiem, fasādēm un tieši zem halles jumtiem. Pretkritiena drošības sistēma ir piemērota pastāvīgai lietošanai agresīvos apstākļos, piemēram, ķīmiskajā rūpniecībā un dedzināšanas rūpnīcās. ABS-Lock SYS - drošības sistēmu var vienlaicīgi lietot ne vairāk kā 4 personas.

Slodzes virziens: horizontāls un vertikāls
Pielietojums: virs galvas
Pozicionēšana: metāls, pārseguma panelis, trapecveida profils, koks, betons

  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Marķējums: Atbilstoši standartam
  • Standarts: EN 795, CEN/TS/16415
  • Piezīme: Lietošanai kopā ar personīgo pretkritena ekipējumu (PPE)
Neesi apmācīts strādāt ar drošības aprīkojumu? Piesakies apmācībām "Darbs augstumā"!