Uzkarināms pacelšanas grozs BK -500 / 1000 / 1000E

Apraksts: Personāla pacelšanas grozus var izmantot drošai cilvēku pacelšanai un darbam augstumā. BK tipa pacelšanas grozi ir uzkarināmi uz celtņa āķa.

Konstrukcija: Metinātas konstrukcijas rāmis no tērauda sijām. Sienas un grīda izgatavota no tērauda režģa. Groza grīdas virsmas reljefs

Rādīt vairāk

Reģistrēties / Pieslēgties
Produkta kods:
Certex

Apraksts: Personāla pacelšanas grozus var izmantot drošai cilvēku pacelšanai un darbam augstumā. BK tipa pacelšanas grozi ir uzkarināmi uz celtņa āķa.

Konstrukcija: Metinātas konstrukcijas rāmis no tērauda sijām. Sienas un grīda izgatavota no tērauda režģa. Groza grīdas virsmas reljefs novērš slīdēšanu. Personāla drošības aprīkojums (jostas, sakabes) iespējams pievienot pie sānu sliedēm, kas novietotas grozam pa perimetru. Groza apakšā paredzēta vieta tā ērtai pacelšanai un pārvietošanai ar dakšu iekrāvēju. Groza vārtiņi atrodas vienā no īsajām pusēm un ir aprīkoti ar aizslēgu. Groza komplektā iekļauta trošu strope ar gredzenu groza uzkarināšanai uz celtņa āķa.

BK-500 / BK-1000: aprīkoti ar vārtiņiem, kas veras uz iekšpusi.
BK-1000E (Emergency): Identiski modelim BK-1000, taču vārtiņi pilnīgi veras uz ārpusi lai nodrošinātu pieeju glābšanas vai medicīnas personālam ar nestuvēm vai aprīkojumu.


Pārbaude: Pirmo pārbaudi veic akreditēta trešā persona, ieskaitot sertifikātu. Ikgadējās pārbaudes saskaņā ar vietējo likumdošanu.

  • Materiāls: Augstas izturības tērauda sijas.
  • Marķējums: Saskaņā ar spēkā esošajiem standartiem. Pārbaudes uzlīme.
  • Pārklājums: Dzeltens aizsargkrāsojums, RAL 1003, korozijas klase C3 (iekštelpu uzglabāšanai), citas aizsargkrāsojums - pēc pieprasījuma.
  • Piezīme: Pirms lietošanas grozs un celtnis jāpārbauda kopā.