Publicēja Certex Latvija

Iejūgi no pārstrādātiem materiāliem

Pārstrādātās plastmasas pudeles garantē jūsu drošību

POWERTEX izaicina tirgu, piedāvājot jaunu drošības iejūgu sēriju, kas izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem. Izmantojot ECO iejūgus, vienlaikus var rūpēties gan par savu drošību, gan par dabu. Jaunais materiāls ne tikai atbilst augstām vides prasībām, bet arī nodrošina lielāku izturību.

Vai 30 plastmasas pudeles var pasargāt jūs kritiena laikā?

HW ECO iejūgi ir izgatavoti no sertificētas OEKO-TEX® ECO šķiedras, kas ir iegūta no pārstrādātiem materiāliem un nesatur bīstamas ķīmiskas vielas. Vienu iejūgu var izgatavot no 30 pārstrādātām plastmasas pudelēm. 

Vai šīs pārstrādāts materiāls var būt izturīgs un uzticams?

Izmantojot jaunos iejūgus, jūs varat justies droši. Jo iejūgu materiāls ir ne tikai videi draudzīgs, bet arī ļoti izturīgs. Maksimālā slodze ir 140 kg, kas ir par 40% vairāk nekā Powertex standarta iejūgiem. Papildus augstai izturībai, HW ECO iejūgiem ir mīkstas polsterētas plecu un kāju lentas lielākam komfortam.

Powertex iejūgs kritiena apturēšanai  - HW ECO

Moderna dizaina iejūgs kritiena apturēšanai nodrošina lielāku izturību nekā standarta iejūgi. HW ECO iejūgiem ir mīkstas polsterētas plecu un kāju lentas lielākam komfortam. Drošības iejūgu var ļoti ātri un viegli uzvilkt, pateicoties automātiskām sprādzēm.

Powertex iejūgs kritiena apturēšanai un darba pozicionēšanai - HW ECO PLUS

HW ECO PLLUS ir darba pozicionēšanas iejūgs. Būtībā iejūgs ir tāds pats kā HW ECO, bet papildus ir aprīkots ar polsterētu vidukļa jostu darba pozicionēšanai, kas nodrošina, ka darba laikā jūsu rokas ir brīvas. Vidukļa josta sniedz ne tikai ērtu atbalstu, bet arī ir aprīkota ar darbarīku jostu.

Uzzini vairāk par produktiem, noklikšķinot uz tiem.