Publicēja Certex Latvija

CERTEX 25 gadi Latvijā!

Būtiskākie notikumi 25 gados 

  • Pirms 25 gadiem 1997.gadā tika dibināta Certex Finland OY Latvia filiāle, ar vīziju būt vadošajiem ekspertiem savā nozarē un piedāvāt ilgtspējīgu celšanas un nostiprināšanas aprīkojumu.
  • 2005. gadā tika reģistrēts Certex Latvija SIA.
  • 2010. gadā Latvijā apvienojās divi vienas grupas uzņēmumi – Certex Latvija un Forankra, kas ļāva paplašināt tirgus daļu un piedāvāt plašākus risinājumus klientiem – gan kravu celšanai, gan stiprināšanai.
  • 2011. gadā Certex Latvija sertificējās kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001 standartam, kas apliecina, ka organizācijā ir noteikta kārtība kādā tiek izpildītas klienta prasības, sākot ar pasūtījumu pieņemšanu līdz tā pilnīgai izpildei.
  • 2017. gadā Certex Latvija kļuva par daļu no Axel Johnson International, privātas zviedru industriālas grupas, kurā ietilpst vairāk nekā 150 kompānijas 30 valstīs.
  • 2018. gadā Certex Latvija sertificējās darba drošības un arodveselības pārvaldības sistēmai ISO 45001, kas apliecina, ka organizācija pievērš īpašu uzmanību darba drošības jautājumiem.

 

Šo 25 gadu laikā Certex Latvija darbinieku skaits ir trīskāršojies, noliktavas un ražotnes telpu platības ir dubultojušās, spējam nodrošināt izbraukuma servisu visā Latvijā, kā arī sniedzam praktiskas zināšanas kursos Darbs augstumā un Droša kravu celšana.

Esam gandarīti, ka spējam nodrošināt klientiem pilnu risinājuma ciklu - produktu piegādi, remontu un tehnisko apkopi, iekārtu pārbaudes un testus, apmācības un sertifikācijas, kā arī pārvaldības sistēmas.

Vēlamies pateikties visiem mūsu sadarbības partneriem un uzņēmuma darbiniekiem par izrādīto uzticību šo gadu laikā!