Skylotec

SKYRAIL horizontāla pretkritiena sistēma darbam augstumā. Sistēmu var izmantot uz plakaniem jumtiem, stadiona jumtiem, iekraušanas iekārtām, vēja turbīnām vai celtņiem. Ar SKYRAIL sistēmu, piestiprinātu pie grīdas, sienām vai griestiem, var droši veikt tehniskās apkopes un citas darbības. Lietotājs var vienkārši pieslēgties vai atslēgties no SKYRAIL RUN sistēmas, izmantojot savu personīgo pretkritiena aprīkojumu (PFPE), un brīvi pārvietoties pa sliedēm bez apstāšanās. Sistēmas kvalitāte un izskats atbildēs visām jūsu dizaina prasībām. Pieejama dažādās krāsās. 

Sistēma ir izgatavota no korozijas izturīga alumīnija sakausējuma un ir piemērota kā pretkritiena sistēma un kā aizsargsistēma. Moduļi ar dažādiem rādiusiem ļauj izmantot sistēmu daudzos virzienos, to ir viegli pielāgot ēkas konstrukcijai. Tā ir speciāli konstruēta, lai deformētos kritiena gadījumā un tādējādi mazinātu triecienu. Komponentu daļas, piemēram, izliektas daļas, ir precīzi pielāgotas sistēmai, kas padara SKYRAIL ideālu, lai garantētu visaugstāko drošības līmeni, pat strādājot uz sarežģītām struktūrām. Sistēma ir konstruēta un testēta lietošanai ar SKYRAIL RUN slīdošu karabīni.

Citas priekšrocības:
Izmantotie komponenti ir izturīgi pret īpaši agresīviem apstākļiem, piemēram, pastāvīgu vai atkārtotu iegremdēšanu jūras ūdenī, hlorēta vidē iekštelpu peldbaseinos vai vidē ar ārkārtēju ķīmisko piesārņojumu.
Sistēmai ir neliels komponentu skaits un vienkārša uzstādīšana, ko var veikt sertificēti SKYLOTEC montieri.

Sistēmas komponenti:
SKYRAIL sliedes
SKYRAIL T-veida pamata konsole
SKYRAIL sliežu savienotāji
SKYRAIL gala aizbāžņi

Sistēmas komponenti pēc izvēles:
SKYRAIL līkne Horizontālā SKYRAIL izliekta uz iekšpusi
SKYRAIL līkne uz āru
SKYRAIL adapteris Secupin Plus
SKYRAIL adapteris betona pamatnēm

Pozicionēšana:
Pozicionēšana ir iespējama pie dažādām konstrukcijām, piemēram, tērauda, ​​betona, ķieģeļu, koka un sistēmas balstiem utt., izmantojot piemērotus skrūvju vai dībeļu stiprinājumus

Uzstādīšanas nosacījumi:

  • Pietiekoši stabila konstrukcija

Maksimālais attālums starp balstiem:

  • 5 m 

Max. lietotāju skaits: 3 personas uz sistēmas.

  • Konstrukcija: SKYRAIL sliedes: 6 metri vai pielāgoti garumi līdz 6 metriem
  • Marķējums: Atbilstoši standartam
  • Standarts: EN 795-D
  • Piezīme: Atceries! Horizontālo pretkritiena sistēmu pārbaudes jāveic ne retāk kā reizi 12 mēnešos. Lai saņemtu vairāk informācijas, sazinieties ar CERTEX ofisu.
Šo produktu nav iespējams pievienot pieprasījuma grozam. Lai pieprasītu piedāvājumu, lūdzu sazinieties ar mums.

Lejuplādēt CAD rasējumu

Faila formāts

Saņemt rasējumu
Lejupielādēt