Horizontālā pretkritiena sistēma Skyrail

SKYRAIL horizontāla pretkritiena sistēma darbam augstumā. Sistēmu var izmantot uz plakaniem jumtiem, stadiona jumtiem, iekraušanas iekārtām, vēja turbīnām vai celtņiem. Ar SKYRAIL sistēmu, piestiprinātu pie grīdas, sienām vai griestiem, var droši veikt tehniskās apkopes un citas darbības. Lietotājs var vienkārši pieslēgties vai atslēgties no SKYRAIL RUN sistēmas, izmantojot savu personīgo pretkritiena ekipējumu (PPE), un brīvi pārvietoties pa sliedēm bez apstāšanās. Sistēmas kvalitāte un izskats atbildēs visām jūsu dizaina prasībām. Pieejama dažādās krāsās.

Sistēma ir izgatavota no korozijas izturīga alumīnija sakausējuma un ir piemērota kā pretkritiena sistēma un kā aizsargsistēma. Tā ir speciāli konstruēta, lai deformētos kritiena gadījumā un tādējādi mazinātu triecienu. Komponentu daļas, piemēram, izliektas daļas, ir precīzi pielāgotas sistēmai, kas padara SKYRAIL ideālu, lai garantētu visaugstāko drošības līmeni, pat strādājot uz sarežģītām konstrukcijām. Sistēma ir izveidota un testēta lietošanai ar SKYRAIL RUN slīdošu karabīni.

Citas priekšrocības:
Izmantotie komponenti ir izturīgi pret īpaši agresīviem apstākļiem, piemēram, pastāvīgu vai atkārtotu iegremdēšanu jūras ūdenī, hlorēta vidē iekštelpu peldbaseinos vai ķīmisko vielu piesārņotā vidē.
Sistēmai ir neliels komponentu skaits un vienkārša uzstādīšana, ko var veikt sertificēti SKYLOTEC montētāji.

Sistēmas komponenti:
SKYRAIL sliedes
SKYRAIL T-veida pamata konsole
SKYRAIL sliežu savienotāji
SKYRAIL aizbāžņi

Sistēmas komponenti pēc izvēles:
SKYRAIL līkne Horizontālā SKYRAIL izliekta uz iekšpusi
SKYRAIL līkne uz āru
SKYRAIL adapteris Secupin Plus
SKYRAIL adapteris betona pamatnēm

Pozicionēšana:
Pozicionēšana ir iespējama pie dažādām konstrukcijām, piemēram, tērauda, ​​betona, ķieģeļu, koka un sistēmas balstiem utt., izmantojot piemērotas skrūves vai stiprinājumus.

Uzstādīšanas nosacījumi:

  • Pietiekoši stabila konstrukcija

Maksimālais attālums starp balstiem:

  • 5 m
  • Konstrukcija: SKYRAIL sliedes: 6 metri vai pielāgots garums līdz 6 metriem
  • Marķējums: Atbilstoši standartam, CE marķējums
  • Standarts: EN 795-B/D, CEN/TS/16415
  • Piezīme: Atceries! Horizontālo pretkritiena sistēmu pārbaudes jāveic ne retāk kā reizi 12 mēnešos. Lai saņemtu vairāk informācijas, sazinieties ar CERTEX ofisu.
Neesi apmācīts strādāt ar drošības aprīkojumu? Piesakies apmācībām "Darbs augstumā"!

Datu tabula

Datu tabula

Filtrs

Rādīt vairāk

Izvēlieties sev vēlamo variantu. Pievienojiet to pirkuma grozam vai pieprasiet piedāvājumu.