© SCM Citra OY

Iepazīstieties ar mūsu zīmoliem: Ropetex un Powertex

Ropetex ir mūsu zīmols tērauda trosēm un tērauda trošu smērvielam, un Powertex ietver celšanas aprīkojumu, stiprinājumus un pretkritiena sistēmas.

Ropetex un Powertex ir augstas kvalitātes produkti, pieejami par labām un konkuretspējīgam cenām. Mūsu produkti ir piemēroti ikdienas lietošanai vispārīgos rūpniecības darbos.  Neatkarīgi no tā, vai darbojaties būvniecībā, apstrādes rupniecībā, ārzonās, loģistikā vai citā nozarē. Izmantojot mūsu produktus, jūs strādājat droši un efektīvi.

high quality icon

Augstas kvalitātes

Mūsu produkti attelo mūsu speciālistu zināšanas un uzmanību detaļām mūsu specifikācijās un kvalitātes kontrolē.

high availability icon

Augsta pieejamība

Mums ir vairāk kā 50 noliktavas visā Eiropā, ko atbalsta centrālā noliktava, lai nodrošinātu ātru piegādi.

excellent price-quality ratio icon

Lieliska cenas un kvalitātes attiecība

Mēs lepojamies ar mūsu efektīvo piegādes ķēdi un rūpīgi atlasīto produktu izvēli, kas ļauj jums piedāvāt augstas kvalitātes produktus par konkurētspējīgu cenu.

compliant icon

Atbilst attiecīgajiem standartiem

Mēs esam savas nozares eksperti, un mums ir padziļinātas zināšanas par atbilstošajiem standartiem. Mūsu sistemātiskie procesi nodrošina, ka mūsu produkti atbilst visām nepieciešamajām prasībām.


Koncentrējas uz svarīgāko 

Powertex un Ropetex galvenā uzmanība tiek pievērsta kvalitātei, ilgtspējībai, drošībai un atbilstībai noteikumiem. Iegūstiet detalizētu informāciju par mūsu darbības principiem, noklikšķinot uz zemāk esošajiem blokiem.


Atklājiet visus Ropetex un Powertex produktus

Vai esat gatavs aplūkot mūsu klāsta produktus? Noklikšķiniet uz vienas no zemāk esošajām blokiem, lai sāktu savu ceļojumu!

POWERTEX Celšana| Stiprināšana | Pretkritiena sistēmas

ROPETEX Tērauda troses | Smērvielas


Ilgtspējīgāki produkti

Powertex ir vairāki produkti, kas ir apstiprināti kā daļa no Lifting Solutions Grupas Aspire range™ produktiem. Tas nozīmē, ka šiem produktiem ir uz faktiem balstīti uzlabojumi no ilgtspējības viedokļa, un tie noteikti ir labāka izvēle salīdzinājumā ar standarta produktiem. Noklikšķiniet uz kāda no tālāk norādītajiem produktiem, lai uzzinātu par tiem vairāk!

Komentāri vai ieteikumi?

Vai jums ir jautājumi, komentāri vai ieteikumi par mūsu zīmoliem Ropetex un Powertex? Atstājiet savus datus, lai sazinātos!

[hubspot]