Icon sustainable customer offer

Ilgtermiņa drošība un ilgtspēja


Katru dienu mūsu preces un zināšanas par pacelšanu nodrošina tūkstošiem pacelšanas operāciju dažādās nozarēs. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam drošas preces un pakalpojumus, lai apmierinātu lietotāju kvalitātes prasības un uzlabotu to ilgtspējas rādītājus. Pateicoties ilgajai vēsturei un pieredzei kravu celšanas nozarē, mēs esam apguvuši nepieciešamās zināšanas, lai precēm izvirzītu pareizās prasības, kas nodrošina ilgtermiņa drošību un ilgtspēju.

Drošas preces, kas kalpo ilgi


Izmantojot mūsu Lifting KnowHow, mēs palīdzam saviem lietotājiem izvēlēties vispiemērotāko preci konkrētajam pielietojumam. Lietotāji var justies droši, ka viņiem tiek piedāvātas drošas preces ar atbilstošu kvalitātes līmeni, kas nodrošina netraucētu un drošu darbību.

Mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir arī pagarināt preču kalpošanas laiku, tāpēc piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu. Piemēram, mēs palīdzam lietotājiem pareizi izvērtēt, vai ir pienācis laiks mainīt preces - gan drošības, gan ilgtspējas ziņā.


No lineāra uz apļveida


Piedāvājot ilgtspējīgākus piedāvājumus un kopā ar lietotājiem pētot jaunus alternatīvus uzņēmējdarbības modeļus, mēs varam veicināt efektīvāku resursu izmantošanu, kā arī ļaut samazināt izmaksas.

Mēs nepārtraukti meklējam partnerattiecības, lai radītu preču un pakalpojumu inovācijas ar samazinātu ietekmi uz vidi. Ilgtermiņa mērķis ir laist tirgū tikai tādas preces, ko iespējams atkārtoti izmantot vai pārstrādāt, tādējādi veicinot aprites materiālu plūsmas veidošanos. Protams, nezaudējot ne kvalitāti, ne drošību.


Ilgtspējīga piegādes ķēde

Sadarbojoties ar piegādātājiem, kuriem ir saistošas mūsu vērtības un kuri atbilst mūsu ilgtspējas standartiem, mēs pārliecināmies, ka visiem ķēdes posmiem ir vienādi mērķi — ilgtspējīga piegādes ķēde.

Ilgtspējīga darbība

Mēs cenšamies panākt ilgtspējīgu darbību, izmantojot resursu efektivitāti un darbinieku iesaisti