Izbaudiet mūsu produktu klāsta uzticamību

Organizācijas būvniecības, apstrādes, ārzonas, loģistikas un daudzās citās nozarēs darbojas drošāk un efektīvāk, izmantojot Ropetex un Powertex augstas kvalitātes produktus: Axel Johnson International Lifting Solutions Grupas zīmolus.

➕ Plašas zināšanas                                                                                                     Axel Johnson International Lifting Solutions Grupa ir globāls spēlētājs, kas specializējas celšanas aprīkojumā, tērauda trosēs, kravas nostiprināšanā, pretkritiena sistēmās kā arī sniedz ar to saistītus pakalpojumus. Mūsu plašā pieredze ir atspoguļota Ropetex un Powertex: augstas kvalitātes produkti piemēroti ikdienas lietošanai vispārīgos rūpniecības darbos.

➕ Piegādes ķēde                                                                                                         Izvēloties Ropetex vai Powertex, jūs saņemat kvalitatīvus produktus, kas atbilst visiem attiecīgajiem produktu un Eiropas standartiem. Mēs sadarbojamies tieši ar ražošanas partneriem un ražotājiem, kurus esam rūpīgi atlasījuši. Tie atbilst stingriem drošības un kvalitātes standartiem un ražo mūsu produktus saskaņā ar mūsu detalizētajām produktu specifikācijām. Specifikācijas, kas bieži ir augstākas nekā Eiropas pamatstandarti.

➕ Augsts pieejamības līmenis
Mūsu Eiropas centrālā noliktava un vairāk nekā 50 noliktavas visā Eiropā nodrošina uzticamu produktu pieejamību un ātrus piegādes laikus.

➕ Izmaksu priekšrocības
Tajā pašā laikā jūs iegūsiet ievērojamas izmaksu priekšrocības, izvēloties Powertex un Ropetex. Tas tiek darīts, koncentrējoties uz populāru produktu pamata klāstu un mūsu mērogu. Mūsu zīmoli ir pieejami vairāk nekā 20 Axel Johnson Lifting Solutions Grupas uzņēmumos.

➕Mūsu audita grupas koncentrējas uz kvalitāti, drošību un ilgtspēju
 Papildus kvalitātei un drošībai Ropetex un Powertex ir sinonīmi ilgtspējai un korporatīvajai sociālajai atbildībai (KSA). Lai to nodrošinātu, mums ir vietējās audita grupas, kas veic plašas pārbaudes ražotnēs. Mūsu auditori pārbauda aprīkojuma un ražošanas procesa kvalitāti, kā arī ilgtspējības aspektus un darba vidi. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināts par augstas kvalitātes produktiem, kas ir ražoti, īpašu uzmanību pievēršot drošībai, ilgtspējībai un KSA.

Sazinieties ar mums
Vai vēlaties uzzināt par Ropetex un/vai Powertex piedāvātajiem produktiem priekš jūsu uzņēmuma? Sazinieties ar CERTEX Latvija.