Mūsu klienti neiegādājas kravu pacelšanas aprīkojumu tādēļ, ka tas ir viņu vaļasprieks.

Mūsu klienti iegādājas kravu pacelšanas aprīkojumu, lai pārvietotu kravas no punkta A uz punktu B.

Parasti šīs kravas nav mazas un vieglas, bet gan smagas, sarežģītas konstrukcijas, kuru gravitātes centrs nav izvietots kravas centrā.

Mēs uzskatām, ka mūsu klientiem ir svarīgi koncentrēties uz savu pamatdarbību un piegādāt kvalitatīvus produktus un pakalpojumus saviem klientiem. Ja nepieciešams transportēt lielas vai smagas preces, CERTEX piedāvā vislabākos risinājumus. Mēs piedāvājam atbilstošas zināšanas, pakalpojumus un produktus, lai katra krava tiktu pārvietota tik viegli, gludi un droši, cik vien iespējams.

Mūsu darbiniekiem ir daudzu gadu pieredze attiecībā uz visu veidu kravu pacelšanas produktiem un pakalpojumiem, tāpēc mēs varam piedāvāt saviem klientiem vislabākos risinājumus dažādās kombinācijās. Mēs CERTEX to saucam par The Lifting Knowhow (zināšanas par kravu pacelšanu). 2014. gadā CERTEX svinēja 110 gadus tirgū - mums ir bijis daudz laika apgūt zināšanas un pieredzi par visdažādākajām kravām un to pacelšanas metodēm. Tāpēc ar lepnumu varam teikt, ka mūsu profesionālajām zināšanām par kravu pacelšanu ir stabils pamats, un katru gadu tas kļūst arvien lielāks!

Neskatoties uz mūsu plašo kravu pacelšanas un iekraušanas produktu klāstu, dažreiz ir nepieciešami vēl papildus produkti – un tas ir iemesls, kāpēc daļa no CERTEX speciālistiem nodarbojas ar pielāgotu risinājumu radīšanu katram individuālam klientam. Ja mūsu standarta produktu klāsts nevar “pacelt” Jūsu kravas, mūsu inženieri izstrādās un izgatavos produktus, kas var!

Laipni lūgti CERTEX!