CERTEX grupa


CERTEX Latvija ietilpst CERTEX Group sastāvā, uzziniet vairāk, apmeklējot mūsu meitas vietnes šeit.

CERTEX darbība visā Eiropā

CERTEX piedāvā pakalpojumus Eiropas tirgū un pašlaik aktīvi darbojas Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Lielbritānijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Beļģijā un Nīderlandē. Katrā no valstīm izveidoti labi attīstīti servisa centri ar plašām zināšanām un lielu pieredzi, kas palīdz ekonomēt klientu līdzekļus.

Mēs esam daļa no lielākas grupas

CERTEX Latvija ir daļa no AxLoad.

"Katru dienu – visā pasaulē – mēs piegādājam AxLoad produktus un risinājumus ostās un lidostās, uz kuģiem un ceļiem, jūras piekrastē un dažādās rūpniecības nozarēs, nodrošinot drošu un efektīvu darba vidi."

Savukārt AxLoad ietilpst Axel Johnson International satāvā

  "Axel Johnson International vēsture ir aptuveni divus gadu simtus sena.  Mūsdienu mārketinga un izplatīšanas biznesa pirmsākumi ir meklējami jau 1873. gadā dibinātā uzņēmuma Axel Johnson & Co darbībā. Gadu gaitā bizness ticis attīstīts aizvien jaunās vietās un darbība iepriekšējās tikusi pārtraukta. Tas ir dabiski arvien mainīgajā pasaulē. Pielāgojoties straujajām globālajām pārmaiņām, strauji mainās arī Axel Johnson International. Mūsu galvenie tirgi atrodas Ziemeļvalstu reģionā un Eiropā, mūsu pasūtītāji ir spēcīgākie zīmoli pasaulē, mēs esam viens no tirgus līderiem lielākajā daļā tirdzniecības segmentu un nišu, kurās mēs darbojamies. Īsumā – ģeogrāfiski izkliedētu uzņēmumu kopu mēs esam izveidojuši par kompaktu, racionālu un mērķtiecīgu uzņēmējdarbību. "

Axel Johnson International kopā ar Axstores, Martin & Servera (70%), NOVAX un daļēji piederošajiem uzņēmumiem Axfood un Mekonomen ir daļa no ģimenes uzņēmuma Axel Johnson AB
Axel Johnson AB īpašniece ir Antonia Ax:son Johnson un viņas ģimene. Ar pilnībā un daļēji piederošajām kompānijām Axel Johnson grupā uzņēmuma kopējie tirdzniecības ieņēmumi gadā ir aptuveni 71 miljards Zviedru kronu, kopējais darbinieku skaits ir aptuveni 22000 darbinieku (2013).

Mēs esam tur, kur esiet Jūs!

CERTEX ir svarīgi atrasties klienta tuvumā. Mūsu lokālie klientu centri labi pārzina situāciju vietējā tirgū, produktus vietējos veikalos, un tiem ir īpašas zināšanas par reģionu kopumā, tāpēc mūsu speciālisti nodrošinās specifisku pasūtījumu izpildi atbilstoši vietējā tirgus prasībām.